OFTSO

Oda Organ Seçimleri Tamamlandı.

Of Ticaret ve Sanayi Odası’nda Meslek Komiteleri, Meclis Üyeleri ,Yönetim Kurulu ve Disiplin Kurulu seçimleri tamamlandı.
Oda Organ Seçimleri Tamamlandı.
Oda Organ Seçimleri Tamamlandı....

5174 Sayılı “Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Odalar ve Borsalar Kanunu ve Bakanlar Kurulu kararı gereğince, Of Ticaret ve Sanayi Odası Organ Seçimlerinin ilk aşaması olan Meslek Komitesi ile Meclis Üyeliği Seçimleri 01.04.2018 Pazar günü, Yönetim Kurulu ve Disiplin Kurulu seçimleri 07.04.2018 Cumartesi günü hizmet binası toplantı salonunda kurulan sandıklarda yapıldı.

Seçmen listelerinde kayıtlı bulunan toplam 329 seçmenden 139 seçmenin katıldığı oylama sonucunda 10 grupta 5’er kişilik Meslek Komiteleri ve 2’şer kişilik Meclis Üyeleri belirlendi.Daha sonra meclis üyeleri arasından Yönetim Kurulu ve üyeler arasından Disiplin Kurulu Seçildi.

Tek liste ile gidilen seçimde Mevcut yönetim kurulu başkanı Erdal SARAL'ın listesinden organ üyeleri şöyle oluştu.




MECLİS:

Meclis Başkanı Zühal AKYÜZLÜ-Zühal AKYÜZLÜ

Meclis Başkan Yardımcısı-İsmail KILIÇ

Meclis Başkan Yardımcısı-İsmet AYAZOĞLU

Meclis katip Üye - Sinan KARAOĞLU

Meclis Üyesi-Hasan ÇAKIROĞLU

Meclis Üyesi-Ömer Ziya SARIALİOĞLU

Meclis Üyesi-İrfan SARAL

Meclis Üyesi-HAKAN KURT

Meclis Üyesi- İsmail Hakkı SOLAKLI

Meclis Üyesi- Cengiz BULUT

Meclis Üyesi- Ergün SÜMER

Meclis Üyesi- İdris YILMAZ

Meclis Üyesi- Ali SARIALİOĞLU

Meclis Üyesi- Bayram Şefik ÇAKIROĞLU

Meclis Üyesi- Mehmet KALEMCİ

Meclis Üyesi-Erdal SARAL

Meclis Üyesi-Mustafa ULU

Meclis Üyesi-Sebahattin AĞIRMAN

Meclis Üyesi-Muzaffer HACIMURTEZAOĞLU

Meclis Üyesi-Ahmet KALEMCİ






YÖNETİM KURULU:

Yönetim Kurulu Başkanı:Erdal SARAL

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı:Ali SARIALİOĞLU

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı:İsmail Hakkı SOLAKLI

Yönetim Kurulu Sayman Üye:Cengiz BULUT

Yönetim Kurulu Üyesi:Bayram Şefik ÇAKIROĞLU

Yönetim Kurulu Üyesi:Ergün SÜMER

Yönetim Kurulu Üyesi:Sabahattin AĞIRMAN


DİSİPLİN KURULU:

Disiplin Kurulu Başkanı:Süleyman Sırrı AYAZOĞLU

Disiplin Kurulu Üyesi:Mehmet Hilmi YILMAZ

Disiplin Kurulu Üyesi:Sezgin AKYÜZ

Disiplin Kurulu Üyesi:Servet ŞEN

Disiplin Kurulu Üyesi:Turgay BULUT

Disiplin Kurulu Üyesi:Zeki GEDİK

Seçimin ardından açıklama yapan OFTSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdal SARAL , 07 Nisan’da Of Ticaret ve Sanayi Odamız’ın Meslek Komitesi, meclis,yönetim ve disiplin kurulu seçimlerini tamamlamış olduk.

Birlik ve beraberlik içerisinde14 yıldır Of'a değer katmak için çalışıyoruz.İnşallah yeni dönemde de aynı şekilde çalışmaya devam edeceğiz. Güzel bir seçim oldu. Meslek komitesi ve meclis üyeliğine seçilenleri tebrik ediyor , seçimlerimize gösterilen ilgiden dolayı üyelerimize teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum. Sonuçlar İlçemiz odamız ve üyelerimiz için hayırlı olsun.

MESLEK KOMİTELERİ:

1. MESLEK KOMİTESİ

SE-FA GIDA MADDELERİ SANAYİ İNŞAAT TURİZM NAKLİYAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ÖMER ZİYA SARIALİOĞLU

SINIRLI SORUMLU OF ÖZÇAY TARIMSAL KALKINMA KOOPERATİFİ

İRFAN SARAL

ÇAMLI ÇAY SANAYİ-ABDULLAH AKYÜZ

OF ÖRNEK ÇAY GIDA SANAYİ PAZARLAMA İNŞAAT TAAHHÜT NAKLİYAT TURİZM TEMİZLİK HİZMETLERİ HAYVANCILIK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

YAVUZ SELİM ÇAKIROĞLU

KARATAŞ EKMEK FIRINI-FURKAN ALİREİSOĞLU

FURKAN ALİREİSOĞLU

2. MESLEK KOMİTESİ

ÖZOF GIDA İNŞAAT TAAHHÜT OTOMOTİV TURİZM NAKLİYAT EMLAK MÜŞAVİRLİĞİ HAYVANCILIK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

İSMAİL KILIÇ

SINIRLI SORUMLU 61/39 SAYILI UĞURLU TARIMSAL KALKINMA KOOPERATİFİ

DURSUN ALİ MEHMETNURİOĞLU

HAKAN KURT KURDOĞLU PEYNİRCİLİK

HAKAN KURT

HACIÖMER SARIALİOĞLU GIDA MADDELERİ İNŞAAT TAAHHÜT VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

YAVUZ SELİM SARIALİOĞLU

SINIRLI SORUMLU 61/36 SAYILI DUMLUSU TARISAL KALKINMA KOOPERATİFİ

ADNAN HACIMURTEZAOĞLU

3. MESLEK KOMİTESİ

ÖKSÜZLER GIDA VE DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI İNŞAAT TURİZM NAKLİYAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

İSMAİL HAKKI SOLAKLI

BULUT BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ SANAYİ VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ OF ŞUBESİ

CENGİZ BULUT

EFORTEK YAZILIM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

SEFA KORTMAZ

ALTUNKAYNAK İNŞAAT TAAHHÜT DAYANIKLI TÜKETİM MADDELERİ NAKLİYAT LPG PAZARLAMA TURİZM GIDA VE TEMİZLİK HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

NEDİM ALTUNKAYNAK

SARAL TİCARET-KURTULUŞ TAHİR SARAL

KURTULUŞ TAHİR SARAL

4. MESLEK KOMİTESİ

SINIRLI SORUMLU OF BÖLÜMLÜ 2 NOLU MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ

ERGÜN SÜMER

SINIRLI SORUMLU OF ÖZÇAY 8 NOLU MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ

İDRİS YILMAZ

SINIRLI SORUMLU KARACA 1 NOLU MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ

KANİ TELLİOĞLU

AY-CA TURİZM NAKLİYAT İNŞAAT TAAHHÜT TEKSTİL YEMEK TEMİZLİK VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ GIDA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

HÜSEYİN AYAZ

TOPÇUOĞLU ENERJİ ÜRETİM İNŞAAT GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ZEKİ TOPÇUOĞLU

5. MESLEK KOMİTESİ

ÖLÇÜ MÜHENDİSLİK İNŞAAT TAAHHÜT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ZÜHAL AKYÜZLÜ

DÖRTEL İNŞAAT TAAHHÜT NAKLİYE TURİZM TEMİZLİK YEMEK GÜVENLİK HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

İSMET AYAZOĞLU

OF MAVİ YAPI İNŞAAT NAKLİYAT TURİZM YEMEK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

AKIN AKYAZICI

GÖZDEM İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ALİ KANSIZ

GÖKHAN SARIALİOĞLU

GÖKHAN SARIALİOĞLU

6. MESLEK KOMİTESİ

SAR-TAŞ BETON ELEMANLARI SANAYİ KUM ÇAKIL İŞLETMESİ NAKLİYAT VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ALİ SARIALİOĞLU

NBC BETON PARKE SANAYİ İNŞAAT TAAHHÜT NAKLİYAT VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

BAYRAM ŞEFİK ÇAKIROĞLU

AKYÜZ TESİSAT İNŞAAT NAKLİYAT TEMİZLİK ve YEMEK HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

YUSUF AKYÜZ

ÇAPOĞLU NAKLİYAT İNŞAAT TAAHHÜT TURİZM VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

BAYRAM ÇAPOĞLU

İMDAT OSMANOĞLU

İMDAT OSMANOĞLU

7. MESLEK KOMİTESİ

TURKUAZ YAPI İNŞAAT MEHMET KALEMCİ

MEHMET KALEMCİ

SNN SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

SİNAN KARAOĞLU

OF UMUT EĞİTİM ÖĞRETİM HİZMETLERİ İNŞAAT TAAHHÜT NAKLİYAT TURİZM YEMEK TEMİZLİK DANIŞMANLIK HİZMETLERİ TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

SÜLEYMAN MERİÇ

KRC ERBEY SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

ABDÜLKERİM KARACA

A.D.A.Ş. YEMEK VE TEMİZLİK HİZMETLERİ NAKLİYAT VE GIDA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

İLYAS ŞAHİN

8. MESLEK KOMİTESİ

SARAL TİCARET - ERDAL SARAL

ERDAL SARAL

ELİT İNŞAAT TAAHHÜT NAKLİYAT OTOMOTİV TURİZM GIDA VE DAYANIKLI TÜKETİM MADDELERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

MUSTAFA ULU

ERİŞ ORMAN ÜRÜNLERİ EKREM KÜÇÜKAKYÜZ

ADEM KÜÇÜKAKYÜZ

HAMDİ AYAZOĞLU HATEKS KEŞAN

HAMDİ AYAZOĞLU

ULU MOBİLYA - BEHÇET ULU

BEHÇET ULU

9. MESLEK KOMİTESİ

ÇAKIROĞLU PETROL ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

HASAN ÇAKIROĞLU

OF UZUNGÖL PETROL ÜRÜNLERİ GIDA İNŞAAT TAAHHÜT NAKLİYAT TURİZM VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

SABAHATTİN AĞIRMAN

MURAT YAŞAR MURAT İNŞAAT

MURAT YAŞAR

HOLOĞLU PETROL İNŞAAT TAAHHÜT GIDA NAKLİYAT TURİZM SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

İDRİS HOLOĞLU

AL-YA OF TURİZM SEYAHAT İNŞAAT TAAHHÜT ve TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ALİ YİRİGÖZ

10. MESLEK KOMİTESİ

SINIRLI SORUMLU ŞEHRİ HAYAT KONUT YAPI KOOPERATİFİ

MUZAFFER HACIMURTEZAOĞLU

SINIRLI SORUMLU TRABZON MEGA KENT KONUT YAPI KOOPERATİFİ

AHMET KALEMCİ

SINIRLI SORUMLU TRABZON DAMLA KONUT YAPI KOOPERATİFİ

HALİL BACAN

SINIRLI SORUMLU KARŞIYAKA KORUPARK KONUT YAPI KOOPERATİFİ

ULVİ ULU

SINIRLI SORUMLU PELİTLİ SİTE PARK KONUT YAPI KOOPERATİFİ

AHMET AKTURAN

Fotoğraflar

Fotoğraf Galeri

Diğer Haberler

Tüm Haberler