MENU
“KOBİ’LERIN, DESTEĞIMIZE HER ZAMANKINDEN DAHA ÇOK IHTIYACI VAR”

Vakıf Katılım Trabzon Şubesi, Trabzon’daki Sanayi, Ticaret ve Meslek Odaları İle Protokol İmzaladı


Vakıf Katılım Trabzon Şubesi ile Trabzon’daki sanayi, ticaret ve meslek odaları arasında protokol imzalandı.


Of Ticaret ve Sanayi Odası (OFTSO) ile Vakıf Katılım Bankası arasında üyelerimizin avantajlı ürün ve hizmetlerden faydalanması için protokol yapıldı


OFTSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdal SARAL ve Vakıf Katılım Bankası Trabzon Şube Müdürü Cemil Güner arasında imzalanan protokole göre, oda üyeleri Vakıf Katılım'ın avantajlı ürün ve hizmetlerinden faydalanabilecek, ihtiyaç duydukları finansmana rahatça ulaşabilecekler.


Vakıfların paylaşım kültürünü kamunun gücüyle birleştirerek katılım finans dünyasına yeni bir soluk getiren Vakıf Katılım, pandemi döneminde zor günler geçiren KOBİ’lere destek olmaya devam ediyor.


Bu kapsamda Vakıf Katılım Trabzon Şubesi ile Trabzon Ticaret Borsası, Doğu Karadeniz İhracatçılar Birliği, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası, Of Ticaret ve Sanayi Odası ve Arsin Organize Sanayi Bölgesi arasında imzalanan protokolle meslek odaları ihtiyaç duydukları finansmana kolayca ulaşabilecek.


Ayrıca; teminat mektupları, indirimli kiralık kasa, dijital kanallardan ücretsiz EFT-havale, avantajlı üye iş yeri (POS) oranları, sigorta poliçelerinde rekabetçi prim bedelleri ve dış ticaret işlemlerinde avantajlı kâr ve komisyon oranlarından faydalanabilecekler.


Konuyla ilgili açıklamada bulunan Vakıf Katılım Genel Müdürü İkram Göktaş, ”Ekonomik istikrarımızın teminatı olan KOBİ’lerimizin varlıklarını devam ettirebilmeleri için bizlere her zamankinden daha çok ihtiyaçları var. Sürdürülebilir bir büyüme sağlayabilmenin, gelir dağılımında ve bölgeler arası gelişmişlik seviyesinde dengeyi yakalayabilmenin yolu KOBİ’lerin sürdürülebilir bir finansal sisteme sahip olmaları ile gerçekleşebilir. Bu bakış açısından hareketle şimdiye kadar ülkemizin dört bir köşesinde üreten, hizmet veren KOBİ’lerimizin yanında olduk. Özellikle pandemi döneminde desteğimizi daha da artırarak esnafımızın rahat bir nefes alması için var gücümüzle çalıştık, halen de bu yönde çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Trabzon Şubemizin, Trabzon’daki sanayi, ticaret ve meslek odaları ile imzaladığı protokol de bu amaçla attığımız adımlardan biri oldu. Oda üyelerine avantajlarla dolu ürün ve hizmetlerimizi sunacağımız, finansa erişimlerini daha da kolaylaştıracağımız için mutluyuz. Önümüzdeki dönemde KOBİ’lerimize olan desteğimizi sürdürecek, farklı proje ve faaliyetlerle kalkınmalarına destek olmaya devam edeceğiz. Bu doğrultuda tüm KOBİ’lerimizi şubelerimize bekliyoruz.” dedi.Vakıf Katılım Trabzon Şube Adresi: Kahramanmaraş Caddesi, Yavuz Han No.29 Ortahisar / Trabzon

Telefon: 0850 582 60 14

HABER GÖRSELLERİ
“KOBİ’LERIN, DESTEĞIMIZE HER ZAMANKINDEN DAHA ÇOK IHTIYACI VAR”