MENU
M.RIFAT  HISARCIKLIOĞLU’NA ZIYARET

 Yönetim Kurulu Başkanımız  Erdal Saral ve Meclis Başkanımız  Zühal Akyüzlü, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız   Nedim SARAL,  Yönetim kurulu Üyelerimiz  Sabahattin AĞIRMAN,  Cengiz BULUT, Ergün SÜMER, Neşat ÇAKIROĞLU ve Genel Sekreterimiz Murat ZIRIH'tan oluşan  heyet ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret ettiler.​​

Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.

Yönetim Kurulu Başkanımız Erdal Saral, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “Of Ticaret ve Sanayi Odası olarak 2003 yılında kurulduk. O tarihten bu yana yönetim kurulu başkanı olarak sağ olsunlar üyelerimiz bizi görevlendirdiler. Bu seçim döneminde de başka bir aday olmadığı için rahat, huzurlu, güvenli bir ortamda seçimi gerçekleştirdik. Yeniden yönetim kurulu başkanlığı görevini bize tevdi ettiler. Biz de görevimizi başarıyla yürütmek için her türlü çabayı sarf edeceğiz.

Rifat Başkanın bizde çok ayrı yeri var. Çok sevdiğimiz, çok saygı duyduğumuz, tüm odalar için tüm üyeler için gecesini gündüzüne katarak çalışmaya devam ediyor. Kendisi bizim için bambaşka bir kişilik. Bizim için Rifat Başkan var. Başka hiç kimse yoktur. Sonsuz desteğimizle arkasındayız. Her türlü Rifat Başkanın emrindeyiz”.

HABER GÖRSELLERİ
M.RIFAT  HISARCIKLIOĞLU’NA ZIYARET
M.RIFAT  HISARCIKLIOĞLU’NA ZIYARET
M.RIFAT  HISARCIKLIOĞLU’NA ZIYARET