MENU
ÜYELERIMIZ ANUGA GIDA FUARINDA

Almanya'nın Köln şehrinde 7-11 Ekim tarihleri arasında 200 ülkeden 140 bine yakın ticari ziyaretçinin katılımıyla düzenlenen ANUGA gıda fuarına katılan OFTSO üyesi firmalar sektördeki son gelişmeleri yerinde inceledi, iş görüşmeleri gerçekleştirdi.


Dünyanın alanındaki en büyük fuarı olan ANUGA Gıda ve İçecek Fuarına   Of Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erdal Saral,  Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Başkanı Erkut Çelebi, Trabzon Ticaret Borsası Meclis Başkanı Nevzat Özer,  Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Yetim,  KOSGEB Trabzon Müdürü Mustafa Kurt ve oda borsa üyesi firmaların temsilcilerinden oluşan heyet katıldı.

DÜSSELDORF TİCARET VE SANAYİ ODASI ZİYARET EDİLDİ


Düsseldorf TSO ziyaretinde, Uluslararası Pazarlama Uzmanı Robert Butschen ve ekibiyle bir araya gelen  heyet , Almanya ve Türkiye arasındaki ticari iş birliklerinin güncel durumunu gözden geçirdi. Aynı zamanda, Almanya'da yatırım imkânları ve şirketlerin kurulum işlemleri hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.


TÜRK - ALMAN TİCARET ODASI ETKİNLİĞİNE KATILIM SAĞLANDI


Heyet Türk - Alman Ticaret ve Sanayi Odası'nın düzenlediği etkinliğe katıldı. Düsseldorf Başkonsolosluğu Ticaret Ataşesi İrem Ekmekçi Konuk'un da yer aldığı ziyarette, Türk-Alman Ticaret ve Sanayi Odası'nın yürüttüğü faaliyetler ve projelerin yanı sıra, Türkiye ile Almanya arasındaki ekonomik ilişkiler ve yatırım fırsatları üzerine görüş alışverişinde bulunuldu.

HABER GÖRSELLERİ
ÜYELERIMIZ ANUGA GIDA FUARINDA
ÜYELERIMIZ ANUGA GIDA FUARINDA
ÜYELERIMIZ ANUGA GIDA FUARINDA